Vše co jste chtěli vědět o Baristovi roku + CiGS 2022 a báli jste se zeptat

Soutěžící: Barista Roku: Václav Čermák - MOTMOT Lukáš Mohorko - Dos Mundos

Tereza Vintrová - Dos Mundos

Barbora Křížková - Dos Mundos

Vojtěch Růžička - The Roses

Roman Nejedlý - Fiftybeans

Jackie Anh Thang Tran - Cafefin/Mazelab Kryštof Bartoň - Café Datel

Denis Kramář - Rebelbean

Vojtěch Formánek - Industra Coffee

Michal Karpíšek - Monogram Espresso bar Matěj Starý - QB roasters

Karolína Bémová - doubleshot

Kateřina Myšková - doubleshot

Daniel Pracný - doubleshot

Alena Svobodová - Rebelbean

Daniel Brablec - Chroast


Coffee in Good Spirits:

Alan Jarrar - Jokes Aside

Jakub Smolka - Nordbeans

Jan Lukas - Café Datel

Jaroslav Slámečka - Candycane Coffee

Martin Bezecný - The Roses

Róbert Hošták - EMA espresso bar

Stánky Pražíren: Rusty Nails, Beansmith's, doubleshot

Pražírny na espresso a brew barech:

Candycane, Industra coffee, Cukrárna Alchymista, Kikafe, Alegre, Mitte, Naturpark12, Pikola, Amáres, Coffee Source, Dos Mundos, Fathers, Jablum, Nordbeans, Chroast, Mlsnacava, black. , Mazelab, Zoban, Kavárna Pražírna, Naughty Dog Rozpis pražíren na espresso barech:


sobota Espresso bar 1

9:00-12:00 Candycane

12:00-15:00 Industra Coffee

15:00-18:00 Cukrárna Alchymista


Espresso bar 2

9:30-12:30 Kikafe

12:30-15:30 Alegre


Espresso bar 3

9:00-12:00 Mitte

12:00-15:00 Naturpark12

15:00-18:00 Pikola


neděle

Espresso bar 1

9:00-12:00 Amáres coffee

12:00-15:00 Coffee source

15:00-18:00 Dos Mundos


Espresso bar 2

9:30-12:30 Father's

12:30-15:30 Jablum


Espresso bar 3

9:00-12:00 Nordbeans

12:00-15:00 Chroast

15:00-18:00 Mlsnakava


Rozpis pražíren na Brew barech:


sobota Brew bar 1

9:00-12:00 black.

12:00-15:00 Nordbeans

15:00-18:00 Mazelab


Brew bar 2

9:30-12:30 Chroast

12:30-15:30 Zoban


Brew bar 3

9:00-12:00 Kavárna Pražírna

12:00-15:00 Dos Mundos

15:00-18:00 Coffee Source


neděle

Brew bar 1

9:00-12:00 Pikola

12:00-15:00 Mitte

15:00-18:00 Naturpark12


Brew bar 2

9:30-12:30 Zrna

12:30-15:30 Candycane


Brew bar 3

9:00-12:00 Alegre

12:00-15:00 The Naughty Dog

15:00-18:00 Sweebeans


SCA BREW bar:

sobota

10:00-12:00 Algrano

12:00-14:00 Jokes Aside

14:00-16:00 Kmen


neděle

10:00-12:00 Industra Coffee

12:00-14:00 Autumn Coffee Roasters

14:00-16:00 BeBerry

Jídlo:

Tamarind Tree, Dog'n'Roll, Koláčové království, Café Jen, Plzeňský pivovar, Pivovar Proud, Goodlok, Greanheads

Přednášky - Roast Different Lounge


sobota

11:30 Roast Different LIVE: Strategie při sourcingu káv a oblastí -

13:00 Postavení žen farmářek - Jitka Ekartová

14:30 Porostou ceny kávy? Co vše má vliv na cenu - Terezka Prejdová + Anička Marková

16:00 Dva koncepty, jeden prostor - Luboš Rácz


neděle

11:30 Výběrovka, která chytne za srdce aneb sociální podnikání v pražírně

13:00 Produkce kávy na Hawaii - Veronika Kečkéšová

14:30 Irská káva - Kryštof Hordina / Warehouse #1

16:00 Sourcing a logistika – jaké výzvy nás čekají v roce 2022 - Veronika Kečkéšová

SCA Roasters lounge:

sobota

8:00-9:30 Defekty zeleného zrna - Sucafina

10:00-11:00 Cupping - Chicas Industry

11:30-12:30 Cupping - Sucafina

13:00-14:00 Cupping - Algrano

14:30-15:30 Cupping - Rozdíly mezi regiony / exotické odrůdy a zpracování - Inconexus

16:00-17:30 Kalibrace hodnocení dle SCA protokolu - Veronika Kečkéšová


neděle

9:00 - 10:30 Trendy v procesech zpracování kávy

11:00-12:00 Cupping - Sucafina

12:30-13:30 Cupping - Algrano

14:00-15:00 Cupping - Chicas Industry

15:30-17:00 Defekty - Sucafina


Plakáty ke stažení:


Pro tisk na "doma"

https://1drv.ms/b/s!AqOR78jxJgSPgY8C_kMh2_uVoECB8w?e=vK5tcu

Pro tisk v grafickém studiu!

https://1drv.ms/b/s!AqOR78jxJgSPgY9eBbk7bfpHflSO8Q?e=HzNnLW